مصاحبه

Feed Link JS News

وکلای محترم سراسر کشور

پایگاه اطلاع‌رسانی وکیلنا در راستای انتقال نظرات و دیدگاه های وکلای محترم سراسر کشور در مورد مسائل و مشکلات مختلف حقوقی و قانونی و اطلاع رسانی در این زمینه ها، امکان مصاحبه با این عزیزان وکیل را فراهم آورده است. این مصاحبه ها در اصفهان به صورت حضوری و در شهرهای دیگر به صورت تلفنی اجام می گیرد.

وکلای محترم برای تعیین وقت جهت مصاحبه می توانند با شماره تلفن........تماس حاصل نمایند و یا درخواست خود را با ایمیل به بخش حقوقی پایگاه اطلاع رسانی وکیلنا ارسال دارند. متخصصان وکیلنا در اسرع وقت جهت تعیین وقت مصاحبه با شما تماس خواهند گرفت.

مصاحبه

لیلا رئیسی دزکی

  دکتر لیلا رئیسی دزکی از وکلای برجسته دادگستری که در انتخابات هیأت مدیره دوره یازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با کسب 609 رأی حائز رتبه اول گردید. وی هم در عرصه علمی و آموزشی و هم...
۵ سال پیش
اختصاصی
مصاحبه

محمدرضا قنبریان

محمد رضا قنبریان وکیل دادگستری و از کاندیداهای عضویت در هیأت مدیره دوره یازدهم کانون وکلای دادگستری استان اصفهان بود. قنبریان در سال 1380 با کسب رتبه اول اختبار کانون وکلای دادگستری اصفهان...
۵ سال پیش
اختصاصی

درباره سایت وکیل نا

سایت وکیل­ نا به منظور اطلاع­ رسانی و آگاهی ­بخشی به عموم مردم و اکثرا کسانی که دانش تخصصی حقوقی نداشته و در زندگی روزمرۀ خود ممکن است با مسائل حقوقی و قضایی مواجه شوند ایجاد گردیده است.

درج آگهی در وکیل نا برای عموم وکلا آزاد است و مسئولیت اطلاعات وارد شده با آگهی دهنده می‌باشد. لطفا قبل از هر گونه اقدام از اعتبار و کیل مربوطه مطمئن شوید.

© تمامی حقوق این سایت برای وکیلنا محفوظ است.

/ طراحی و اجرا: آرادپرداز